Üye Girişi

Bir hesabınız mı var Giriş Yap

Bir hesabınız mı var Giriş Yap

Kişisel verileriniz, Kvkk Metni kapsamında işlenmektedir. “Kayıt Ol” butonuna basarak Üyelik Sözleşmesi’ni okuduğunuzu ve kabul ettiğinizi onaylıyorsunuz.

Kültür Turları Hakkında

Yeni yerler görmek, tarihin derin izlerinde kaybolmak, farklı kültürleri tanımak yaşam tarzınızın bir parçasıysa Bellisimo Tour kültür turları ile şimdi Anadolu’yu keşfetme zamanı!

Ülkemizin her bir köşesi bambaşka güzelliklerle çıkar karşımıza. Her karış toprağında binlerce yıllık tarihi, stratejik konumu, kendine has mimari özellikleri, gelenek ve görenekleri ve dünyanın en özel doğal güzelliklerini barındırır. Bu sebepledir ki yıllar boyunca farklı medeniyetlerin ilgi odağı olmuştur. Pek çoğumuz ise habersiziz üzerinde yaşadığımız bu güzelliklerden. Karadeniz’den Akdeniz’e, Ege’den İç Anadolu’ya kadar, merak ettiğiniz, görmek istediğiniz yerleri ziyaret edebilir, farklı bölgelerin kültürlerini yakından tanıyabilir, yöresel lezzetlerini yerinde tadabilir, tarihte zaman yolculuğuna çıkabilir, kısacası kendinize unutulmaz anlar yaşatabilirsiniz.

Tüm bunları yapmak için uzun bir tatile ihtiyacınız olduğunu düşünüyorsanız, yanılıyorsunuz.
 Günübirlik turları ya da Hafta Sonu Kültür Turları arasından gitmek istediğiniz bölge ve tur programını seçip, profesyonel rehberler eşliğinde dolu dolu geçecek zamanların parçası olabilirsiniz.

Tabi ki
Bellisimo Tour kültür turları günübirlik ya da hafta sonu turları ile sınırlı değil. Bellisimo Tour kültür turları, Anadolu’nun pek çok noktasını gezip görme, tatil yapma olanağı veriyor ve gidilen rotaya göre tur süreleri değişkenlik gösterebiliyor. Farklı kalkış noktalarına ve sürelerine göre sınırsız bir seçeneğe sahip Kültür Turları kategorimizdeki Karadeniz Turları, Kapadokya Turları, Akdeniz Turları, GAP Turları ve daha nicesi Bellisimo Tour’da seçimlerinizi bekliyor.

Üstelik
Bellisimo Tour'da her bütçeye hitap eden bir kültür turu bulmak mümkün. Avantajlı fiyatlara sahip yurt içi kültür turu programlarımızı inceleyerek, belki de bu zamana kadar hep gitmek istediğiniz o bölgeyi/şehri ziyaret etme fırsatı yakalayabilirsiniz. Tur programlarımız ile ilgili daha detaylı bilgi almak için 0543 128 34 26 numaralı whatsapp destek hattımızdan bizlere ulaşabilirsiniz.